Hojdanie.sk

Špecializovaný shop ma hojdacie sietě, křeslá a zahradné hojdačky

Doprava a platba

Doprava a platba

1) MOŽNOSTI ZAPLACENÍ ZA TOVAR NA HOJDANIE.SK
2) DOPRAVA OBJEDNANÉHO TOVAR
1) MOŽNOSTI ZAPLACENÍ ZA TOVAR NA HOJDANIE.SK

Pre ešte pohodlnejšie nákup na HOJDANIE.SK sme pre Vás pripravili niekoľko spôsobov, ako je možné zaplatiť za vybraný tovar. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

a) platba pri prevzatí tovaru (dobierka)
Najčastejšie využívanou formou platby je platba na dobierku. Po skontrolovaní zásielky zaplatíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi, ktorý Vám tovar doručí.

b) platba bankovým prevodom
Platbu za tovar je možné vykonať tiež pred dodaním na bankový účet prevádzkovateľa internetového obchodu HOJDANIE.SK: IBAN: SK22 8330 0000 0027 0008 5198 , 2700085198/8330 (Fio Banka., a.s, Bratislava) na Váš email bude zaslána faktura kde bude uveden VS pre platbu.
c) osobný odber Bratislava Uloženka.cz
Osobny odber na adrese ULOZENKA.CZ Chorvátska 1, Bratislava – SK, PSČ 811 07
Provozní doba: PO – PÁ: 11:00 – 19:00 hod.
Osobný odber ULOZENKA.SK – Bratislava
Poplatok 2,5 EUR za výdej balíku.
c) osobný odber DPD Parcel Shop – 31 výdejním míst
Osobný odber DPD Parcel Shop
Poplatok 3,99 EUR za výdej balíku.

Parametre zásielok pre osobný odber
Maximálna hmotnosť a rozmery jednotlivých zásielok sú určené veľkosťou úložných boxov a ich nosnosťou na vydejnom mieste.
Nad tieto rozmery nie je možné realizovať objednávku cez osobný odber
* Maximálna hmotnosť zásielky = 15 kg
* Maximálne rozmery zásielky = 80 x 60 x 42 cm

2) DOPRAVA OBJEDNANÉHO TOVARU
Prepravná spoločnosť
HOJDANIE.SK ponúka možnosť komfortné dopravy tovaru až k Vám domov alebo do zamestnania. Vodič prepravnej spoločnosti Vás bude kontaktovať vopred. Ak Vás nezastihne, pokúsi sa doručiť tovar na druhý deň.

Cena za tento typ doručenia je závislá forme úhrady:

Platba bankovým prevodom – 5 €
Dobierka – 6.99 €
Preprava krehkého a ťažkého tovaru – 20/15 €

Ak si u nás vyberiete tovar za 1000 € a viac, dopravu neplatíte.
Prevádzkovateľ internetového obchodu HOJDANIE.SK si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch navýšiť cenu dopravy vzhľadom na povahu tovaru (hmotnosť, rozmery). Táto skutočnosť však bude s predstihom konzultuje so zákazníkom.
Tovar pri prevzatí skontrolujte. Ak zistíte mechanické poškodenie obalu výrobku, ste povinnní skontrolovať stav tovaru av prípade poškodenia tovaru vyhotoviť s vodičom záznam o poškodení. Všetku zodpovednosť za poškodenie tovaru počas prepravy od predávajúceho ku kupujúcemu znáša prepravca a posielanej tovaru je poistené. Na základe vyhotoveného záznamu o poškodení Vám bude po uzavretí škodovej udalosti s dopravcom poskytnutá primeraná zľava z ceny tovaru, alebo dodaný nový výrobok. Podpísaním prepravného listu kupujúcim pri prevzatí tovaru od prepravcu súhlasíte s jeho prevzatím a potvrdzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky spôsobené vinou dopravy nemožno brať zreteľ a budú zamietnuté.
U krehkého a objemného tovaru dopravovaného paletovú prepravou je nevyhnutné vykonať kontrolu tovaru do 24 hod od prevzatia. Na reklamácie z dôvodu mechanického poškodenia nebude po tejto lehote braný ohľad.

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk